top of page

TUTVUSTUS

Juba üle 25 aasta on AS Tarm pakkunud oma klientidele puitmaterjali, milles on ühendatud kvaliteet ja mõistlik hind

Aktsiaselts TARM on 1990. aastal asutatud ja täielikult eesti kapitalil põhinev ettevõte. Saematerjali tootmisega alustati 1991. aastal. Ettevõtte tegutseb Lõuna-Eestis Elva linna lähistel paikneval territooriumil, kus asub saeveski, puidukuivati, hööveldushall, laoplats ja kontorihoone. Hetkel jääb kolmandik toodangust Eestimaale ja ülejäänud eksporditakse Euroopasse, põhiliselt Hollandisse ja Saksamaale.

 

Kodu- ja välismaised partnerid hindavad kõrgelt TARMi usaldusväärsust, paindlikkust ja laialdasi kogemusi. Kvaliteetne puitmaterjal kombineerituna valmidusega leida lahendus kliendi igale soovile teeb TARMist kõrgetasemelise koostööpartneri.

 

TARM on vastutustundlik ja keskonnateadlik ettevõtte ning omab FSC® (Forest Stewardship Council®) sertifikaati (FSC-C007829), mille läbi toetab keskonnasõbralikku, sotsiaalselt õiglast ja majanduslikult elujõulist metsade majandamist.

 

Vähem olulised pole ettevõttele ka ühiskondlikud kohustused. TARM toetab erinevate ürituste ja ettevõtmiste sponsoriks olemise kaudu Elva linna noorte tegevust.

bottom of page