top of page

PINDADE TÖÖTLEMINE

ERINEVAD PINNATÖÖTLUSVIISID: IMMUTAMINE, KRUNTIMINE, VÄRVIMINE
JA ÕLITAMINE
Varnishing the Deck

Puitpindade töötlemine ehitusobjektil on väga aja-, ruumi- ja tööjõumahukas. Kvaliteetse lõpptulemuse saavutamiseks peab valitsema soodne ilmastik, sest töödeldavale pinnale ei tohi sattuda tolm ja mustus ega koguneda niiskus. Eestimaa heitlikus kliimas on see üsna keeruline. Kui lased meil pinnad kontrollitud tingimustes töödelda, saavutad parema lõpptulemuse ning säästad aega ja raha.

IMMUTAMINE - Süvaimmutame terrassilaudu ja saematerjali. See pikendab puidu eluiga, sest kaitseb puitu niiskuse, mädaniku, seente ja putukakahjustuste eest.

KRUNTIMINE - Krundime välisvoodrilaudu. See kaitseb puitu ilmastikuolude eest. Samuti tagab kruntimine kaunima lõpptulemuse ja vähendab värvikulu, sest parandab hiljem puidu peale kantava värvi haakuvust.

VÄRVIMINE - Värvime sise- ja välisvoodrilaudu. Olenevalt kokkuleppest muretseme vajaliku värvitooni ja värvikoguse kas meie või teeb seda klient ise.

 

ÕLITAMINE - Soovitud puitmaterjali õlitame kokkuleppel. Õlitamine kaitseb puitu niiskuse ja mustuse eest, muudab pinna kulumis- ja veekindlaks ning laseb puidumustril kogu oma naturaalses ilus välja joonistuda.

bottom of page